Aviva Lietuva, UAGDPB

Uždaroji akcinė gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“ priklauso tarptautinei „Aviva“ grupei – vienai didžiausių pasaulyje gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo grupių. Lietuvoje grupė pradėjo veiklą 2001 m. pabaigoje, įkūrusi bendrovę tuometiniu pavadinimu „Commercial Union Lietuva Gyvybės draudimas“, kuri 2007 m. gruodį perėmė visos didžiosios „Aviva“ grupės vardą ir tapo Uždarąja akcine gyvybės draudimo ir pensijų bendrove „Aviva Lietuva“. Tarptautinė bendrovė „Aviva Lietuva“ dirba pasitelkdama šimtmečius siekiančią „Aviva“ grupės patirtį, skleidžia šiuolaikinio ir pažangaus verslo idėjas mūsų šalyje.

„Aviva Lietuva“ dabar yra viena iš gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo rinkos lyderių mūsų šalyje. Bendrovės paslaugomis naudojasi virš 200 tūkstančių Lietuvos gyventojų.

Bendrovės „Aviva Lietuva“ paslaugas platina daugiau nei 500 draudimo konsultantų visoje šalyje. Bendrovė savo darbuotojams ir draudimo konsultantams suteikia profesinio tobulėjimo, augimo galimybių, nuolat rengia specializuotus užsienio ir Lietuvos ekspertų kursus, seminarus. Kiekvienais metais būrys draudimo konsultantų priimami į „Milijono dolerių apskritąjį stalą“ – didžiausią pasaulyje tarptautinę finansų tarpininkų organizaciją, jungiančią aukščiausio lygio draudimo ir investavimo profesionalus.

Pirmą kartą mūsų šalyje vykusiuose Lietuvos socialiai atsakingo verslo įmonių apdovanojimuose „Aviva Lietuva“ pelnė „Socialiai atsakingos įmonės 2007“ apdovanojimą. Apdovanojimas suteiktas už „aiškią, kryptingą ir išmatuojamą socialinės atsakomybės politiką bei bendradarbiavimo su visuomene tradicijų puoselėjimą Lietuvoje“