Bonum Publicum, UAB

Gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum” yra lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2000 m. rugpjūčio 31 d.

„Bonum Publicum” – išvertus iš lotynų kalbos reiškia gerovę visuomenei. Skatindami žmones draustis gyvybės draudimu mes siekiame prisidėti prie saugios ir pasiturinčios visuomenės Lietuvoje sukūrimo. Pačių visuomenės narių rūpestis vieni kitais, savo artimaisiais daro tiesioginę įtaką jos gerovei. Teikdama gyvybės draudimo paslaugas „Bonum Publicum” kviečia kurti atsakingų žmonių bendruomenes Lietuvoje, kurti gerovę sau ir visuomenei, kurioje gyvename.

Veiklos principai: profesionalumas, viešumas, pagarba žmonėms ir įstatymams. Įmonė siekia tapti tokia gyvybės draudimo bendrove, kurios draudimo polisas būtų geriausia priemonė užtikrinti savo šeimos ir savo ateities finansinį saugumą.

„Bonum Publicum” gyvybės draudimo paslaugos prieinamos visiems Lietuvos gyventojams. Pagrindinė buveinė įsikūrusi Vilniuje, atstovybės veikia Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šilutėje ir Šiauliuose.

Bendrovės steigėjai yra AB Ūkio bankas ir UAB „Ūkio banko investicinė grupė“. Nuo 2007 m. vidurio AB Ūkio bankas padidino savo valdomų akcijų paketą iki 100 proc. ir tapo vieninteliu bendrovės akcininku.