Ergo

ERGO draudimo grupė Lietuvoje yra viena iš draudimo rinkos lyderių savo šalyje. Grupė vienintelė Lietuvoje teikia visas draudimopaslaugas: ne gyvybės, gyvybės, sveikatos draudimo ir pensijų fondų.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje priklauso tarptautinei ERGO grupei, kuri yra viena didžiausių Europoje. Ji vienija tokias bendroves kaip VICTORIA, DKV, D.A.S., ERV, MEAG ir kt. ERGO draudimo grupė veikia 31 pasaulio šalyje ir turi 40 mln. klientų. Metinė grupės apyvarta siekia 19 mlrd. eurų. Pagrindinis grupės akcininkas – didžiausia pasaulyje perdraudimo kompanija „Münich Re“.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje yra ERGO draudimo grupės Baltijos šalyse narė. Centralizavus valdymą, šiuo metu ERGO yra vienintelė tarptautinė kompanija, turinti bendrą Valdybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. ERGO šiose šalyse aptarnauja daugiau nei 400 tūkst. klientų.

ERGO draudimo grupė Lietuvoje vienija bendroves ERGO LIETUVA, ERGO Life Insurance SE ir ERGO Invest filialą.

ERGO LIETUVA sėkmingai veiklą vykdo jau nuo 1991 m. Tai yra antra pagal dydį Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovė, turinti tvirtas pozicijas automobilių KASKO, turto, civilinės atsakomybės ir kitose draudimo rūšyse.

ERGO rekvizitai