Nordea Life Assurance Finland Ltd

Nordea – pirmaujanti finansinių paslaugų grupė Šiaurės ir Baltijos šalyse. 2009 metais Nordea grupės pagal riziką įvertintas pelnas siekė 2,786 mlrd. eurų, o turtas sudarė 487 mlrd. eurų. Nordea ir toliau pirmauja pasaulyje Internetinės bankininkystės srityje – 5.9 mln. klientų naudojasi internetinės bankininkystės paslaugomis. Grupės tinklą sudaro 1 400 skyrių, dirba 34 000 darbuotojų.

Nordea Life&Pensions priklauso Nordea finansinių paslaugų grupei, kuri yra pirmaujanti finansinių paslaugų grupė Šiaurės ir Baltijos šalyse. Danijoje Nordea Life&Pensions yra viena iš rinkos lyderių, teikiančių gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo produktus privatiems bei verlso klientams. Suomijoje Nordea Life&Pensions yra rinkos lyderis tarp gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo paslaugų teikimo privatiems klientams. Taip pat Nordea Life&Pensions gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo produktus per Nordea banko tiklą platina Švedijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje.

Nordea Life Assurance Finland Ltd Lietuvos filialas savo veiklą pradėjo 2008 m. pasiūlydamas Nordea investicinio gyvybės draudimo paslaugą.