Seesam Lietuva, UADB

Tarptautinė draudimo bendrovė „Seesam Lietuva“ įsteigta 1998 m. Tai ne gyvybės draudimo bendrovė, teikianti draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams.

Pagrindiniai draudimo produktai – tai savanoriškasis transporto priemonių draudimas (kasko), privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, turto draudimas, kelionės draudimas, asmens nuo nelaimingų atsitikimų draudimas, bendrosios civilinės atsakomybės ir verslo nutrūkimo draudimas bei kitos su verslu susijusių rizikų draudimo rūšys. Seesam Lietuva – profesionali partnerė, padedanti įvertinti ir apsisaugoti nuo rizikos bei suteikianti klientui saugumo ir ramybės pojūtį.

Seesam Lietuva priklauso „Pohjola Insurance Ltd“ (Suomija) bendrovei ir mes remiamės laiko patikrinta įmonės-akcininkės patirtimi ir žiniomis, todėl galime Jums pasiūlyti kokybišką draudiminę apsaugą įvairiems gyvenimo ir verslo atvejams, tinkamai įvertinę rizikas.

Centrinė būstinė yra Vilniuje. 2006 metais įsteigti skyriai kituose 9 Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Utenoje, Tauragėje, Marijampolėje ir Alytuje.