Vital Forsikring ASA

Vital Life yra Norvegijos gyvybės ir pensijų draudimo bendrovės Vital Forsikring ASA filialas Lietuvoje. Tai yra didžiausia privati gyvybės ir pensijų draudimo bendrovė Norvegijoje, kuri užima apie 50 % šalies mažmeninės gyvybės draudimo rinkos ir turi daugiau kaip 150 metų draudimo veiklos patirtį.

2007 metų pabaigoje bendrovės turtas siekė 230,4 mlrd. Norvegijos kronų (99,1 mlrd. litų).

Vital priklauso didžiausiai Norvegijos finansų grupei DnB NOR, pastaroji su partneriais iš Vokietijos Nord/LB valdo banką DnB, veikiantį Baltijos jūros regiono šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Vital gyvybės ir pensijų draudimo paslaugas teikia individualiems klientams, privačioms ir viešojo sektoriaus kompanijoms, valstybinėms įstaigoms bei ne biudžetinėms organizacijoms. Šiuo metu bendrovė turi daugiau kaip 1 mln. privačių klientų ir daugiau kaip 20 tūkst. juridinių klientų. Vital vykdo veiklą Norvegijoje, Švedijoje, Latvijoje ir pradeda veiklą Lietuvoje.

2008 metų sausio 23 dieną Vital Life buvo užregistruota Lietuvos Respublikos Valstybės įmonių Registrų centre. Vital Life glaudžiai bendradarbiauja su DnB banku, taigi šių metų balandžio mėnesį pradeda platinti draudimo paslaugas per Banką. Lietuvoje, taip pat kaip ir Norvegijoje, bendrovė teiks kokybiškas, klientų poreikius atitinkančias gyvybės draudimo paslaugas.